O mnie

miło mi cię poznać

Moja strona i ja

Joanna Fabiańska-Kuba

Mam na imię Asia, od 2017 roku prowadzę stronę Fakty o żywności. Jestem absolwentką kierunku Technologii Żywności na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie. Moja specjalizacja to Rynek Żywności i Konsument.

Interesuję się żywnością oraz dodatkami do żywności i tworzę artykuły oparte na badaniach naukowych.

Powodem założenia strony była obserwacja, że w Polsce brakuje świadomości zagrożeń wynikających ze złej czy nieodpowiedzialnej diety.
W Internecie krąży wiele niejasnych i sprzecznych informacji o żywieniu. Tworząc faktyozywnosci.pl chciałam zmienić zaistniałe zjawisko, podnieść świadomość społeczną i promować dobre zachowania żywieniowe. W moich artykułach czytelnik znajdzie odnośniki w formie przypisów do badań naukowych polskich, jak i zagranicznych. Powoduje to, że czytelnik analizując, czy docierając do przytoczonych badań może wyrobić sobie własne zdanie.

 

 

UWAGA

Prowadzenie strony traktuję jako pasję. Chciałabym, aby czytelnicy poszerzali ją razem ze mną, mając jednocześnie wpływ poruszane tematy. Rozwój witryny i rosnące grono odbiorców powoduje, że wymaga ona są coraz większych nakładów finansowych. Dlatego zdecydowałam się utworzyć profil na portalu Facebook.

FB

Na profilu facebookowym również znajdziesz oceny produktów, a na stronie porównania produktów dostępnych na rynku żywnościowym.

FB

Staram się na bieżąco rozwijać stronę i w tym celu:

N

Stworzyłam

kursy szkoleniowe i pdf na temat żywności, zdrowia i wszystkiego, co z tym związane.

N

Chciałabym,

żeby zdrowe odżywianie było jako przedmiot w szkolę, żeby mali ludzi wyrośli na świadomych konsumentów, ponieważ teraz wiedza jest na tragicznym poziomie, co się powoli zmienia, dlatego chciałabym przygotować kurs nauczania na ten temat.

N

Jestem otwarta

 na współpracę np. pisząc artykuł w miejsce powiązane ze zdrowym żywieniem i żywnością oraz zdrowiem.

Masz pomysł?
Napisz!

 

Bardzo się cieszę, że sukcesywnie nasze grono się powiększa.
Dziękuję, że jesteście i zapraszam wszystkich, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę razem ze mną